01

CZ SCREEN

Společnost CZ Screen se zabývá již řadu let výrobou i vývojem vibračních a bubnových třídičů, v jejichž oblasti udává trend a uvádí na trh pravidelně řadu inovací, jež oceňují zákazníci po celém světě – od Spojených států, přes Evropu a Rusko, až po Austrálii.

Jedná se robustní, ale přesto jednoduché a univerzální třídiče s bezproblémovým provozem, snadnou manipulací a transportem, jež lze využít všude tam, kde je potřeba oddělit hrubý materiál od jemného, například oddělení kamenů od zeminy či písku, větších nerozložených částí materiálů z kompostu, při recyklaci drcených sutí či odpadů. Důsledkem je celkové snížení nákladů na odvoz nepotřebného materiálu a s tím spojený i menší dopad na životní prostředí.

Pro firmu CZ Screen dohlížíme na kompletní export a zajišťujeme komunikaci na denní bázi s některými klíčovými zákazníky na vybraných trzích, mezi něž patří Spojené Státy Americké, Německo, Belgie, Itálie nebo Rusko.

V naší plné kompetenci je návrh a realizace veškerých tiskových materiálů ve všech jazykových mutacích, a to jak prodejních brožur a katalogů, tak servisních i uživatelských manuálů.

Vše
Bubnové třídiče
Vibrační Třídiče

Máte zájem o produkty firmy CZ Screen?

Navštivte jejich stránky pro více informací.