03

DORIAN DRAKE International

Společnost Dorian Drake International datuje svůj vznik do roku 1947, kdy konsorcium bank vytvořilo firmu se sídlem v New Yorku pro podporu exportu domácích výrobců zařízení, po nichž byl po válce hlad po celém světě. Tehdy vznikla pod názvem Drake America Corporation, jejíž aktivity a obrat postupně rostly. V sedmdesátých letech dvacátého století provedla akvizici několika dalších exportních společností a jejím prezidentem byl v těchto letech Edward Dorian, jenž následně tuto společnost od bank vykoupil.

Dorian Drake International je čistě exportní společnost, jež staví na ohromných osobních zkušenostech majitelů i zaměstnanců, kteří jsou v každodenním kontaktu a blízkém vztahu s dodavateli i zákazníky po celém světě. Umí vyjednat vhodné podmínky pro export zboží a stejně tak poskytnout vše potřebné svým zákazníkům bez ohledu na to, v jaké části světa se nachází.

Pomáháme dát do pohybu zboží od výrobce ve Spojených státech, vybavit jej potřebnými dokumenty pro dopravu do přístavu, nalodění, ale i vyložení a proclení v jakémkoliv evropském přístavu, včetně následných akcí. Staráme se také o jejich celní sklad v Pelhřimově, od naskladnění zboží až po vypravení kamkoliv po Evropě i mimo ni.

Poskytujeme okamžitou technickou a dokumentární podporu nejen společnosti Dorian Drake International, ale také některým vybraným zákazníkům. Dohlížíme na instalace a zaškolujeme obsluhu zařízení v mezinárodním měřítku, a vybavujeme zákazníky lokalizovanými návody na obsluhu.

Máte zájem o produkty nabízené Dorian Drake International?

Navštivte jejich stránky pro více informací.