04

GRASSHOPPER

Společnost Grasshopper je americkým rodinným podnikem s již více než padesátiletými zkušenostmi z výroby strojů se sídlem v Kansasu. S výrobou sekaček s nulovým poloměrem otáčení začala již v roce 1969 a od samého začátku se zaměřila na výrobu robustních a vysoce odolných profesionálních strojů.

Všechny stroje Grasshopper jsou navrženy a konstruovány se zaměřením výhradně na zajištění dlouholeté spolehlivosti v každodenním používání. Při jejich výrobě jsou použity komponenty nejvyšší kvality a cílem společnosti Grasshopper je neustále vylepšovat produkty na základě zpětné vazby od koncových zákazníků. Nezřídka se lze setkat se stroji v každodenním nasazení, vyrobené i před více než dvaceti lety.

Zajišťujeme komunikaci mezi exportním, marketingovým a servisním oddělením, a vybranými zákazníky v Evropě. Udržujeme vazby mezi distributory v jednotlivých zemích Evropské unie a v případě urgentní potřeby vyjednáváme dodávky náhradních dílů i podpory.

Na základě komunikace s marketingovým oddělením vytváříme překlady a dohlížíme na aktualizace servisních a uživatelských návodů ke strojům v lokálních jazycích.

Máte zájem o produkty firmy Grasshopper?

Navštivte stránky jejich výhradního distributora pro Českou republiku www.tomitruck.cz či přímo výrobce www.grasshoppermower.com.