06

HECKL s.r.o.

HECKL s.r.o. je česká společnost s vlastním výrobním závodem, distribuční sítí prodejen a designových koupelnových studií, a velkoobchodních skladů po celé ČR, jež se více než tři desetiletí zaměřuje na výrobu a distribuci materiálů pro výstavbu inženýrských sítí, především vodovodů, kanalizací a plynovodů. Ve své nabídce má také vlastní značku sprchových koutů s názvem Lansanit.

Precizní výroba a vysoká kvalita produktů z výrobního závodu v Nymburku přesvědčuje řadu let klienty na českém, ale i zahraničním trhu. O zákazníky pečují na všech pobočkách odborníci se zkušenostmi a přehledem o nejmodernějších technologiích, řešeních a trendech.

Zajišťujeme marketingovou podporu ve formě návrhu a realizace všech tiskových materiálů, jakými jsou například letáky, bannery, billboardy či veškerý informační systém na jednotlivých pobočkách.

Na základě každodenní blízké komunikace s marketingovým oddělením i interakcí s vedoucími poboček či samotnými obchodníky, umíme navrhnout vhodná řešení pro efektivní marketingovou komunikaci se zákazníky této společnosti, včetně její rychlé realizace.

VŠE
Koupelnové studio
Výroba

Máte zájem o produkty firmy HECKL s.r.o.?

Navštivte jejich stránky pro více informací.