07

JMJ Art

JMJ Art s.r.o. je česká firma zastupující umělce Joe Muczka jr., jenž je vyhledávaným a uznávaným evropským umělcem, patřícím mezi deset top umělců v Evropě. Jeho obrazy však vlastní lidé po celém světě.

Joe Muczka jr. získal ocenění Zlatá Europea za celoživotní oddanost umění a stal se členem klubu laureátů Evropské unie umění (EUU). Věnuje se nejen malbě, ale tvoří také sochy a originální módní kolekce. Do jeho tvorby spadají mimo jiné i pop-artová, impresionistická, expresionistická, kubistická a klasicistní díla. Jeho posláním je přinášet lidem radost a světlo do jejich životů. „Barvy, světlo mého života.“ není jen motto, ale životní postoj ke všemu, co dělá. Z jeho uměleckých děl tak přímo sálá energie. Stačí najít ten, který na vás promlouvá.

Joe Muczka jr. nám svěřil do péče marketingovou podporu ve formě návrhu a realizace všech tiskových materiálů, katalogů, přípravu podkladů pro tisk a mimo jiné i digitalizaci všech obrazů.

Všechny návrhy a realizace, které pro JMJ Art vytváříme, provazujeme s jedinečnou linkou Joeových obrazů a děl, a to vše na základě každodenní blízké komunikace s Joem. Vše se tak nese ve stejném duchu jako jeho tvorba, a zákazníkům se tak snažíme přinést alespoň náznak energie, sálající z Joeovy tvorby.

Vše
umělecká díla
Kolekce

Máte zájem o tvorbu Joe Muczky Jr.?

Navštivte stránky JMJ Art pro více informací.