02

TOMITRUCK

Společnost Tomitruck je výhradní dovozcem a prodejcem strojů pro zimní údržbu komunikací SnowEx a Tielbürger, či celoroční údržbu parků Grasshopper. Jedná se o rodinnou firmu, jež klade důraz na osobní přístup, zaručení kvality pečlivým testováním všech zařízení a následným poprodejním záručním i pozáručním servisem všech strojů.

Tomitruck je firma, která nabízí pouze prověřená zařízení, umí je zkombinovat do funkčních celků pro každodenní profesionální využití, a to za velice příznivou cenu. Pro snazší cenovou dostupnost, snazší manipulaci a širší využití především pro použití v menších obcích, společnost Tomitruck vyvinula vlastní řešení nástaveb pro pickupy značky Toyota Hilux, který doplnila nejen pluhem, ale i kontejnerovou nástavbou či sypačem posypových materiálů s možností naložení hákovým zdvihem. Toto řešení pak převzala celá distribuční síť užitkových vozů Toyota v České republice

S firmou Tomitruck jdeme krok za krokem již od jejího založení v roce 2014 a zařizujeme pro ni veškeré nákupy zboží a zařízení i souvisejících náhradních dílů ode všech dodavatelů, vyjma Toyoty, a to včetně vyjednání podmínek nákupu, dovozu, dopravy i řešení záručních či pozáručních servisů.

Pro Tomitruck vytváříme návrhy i realizaci všech tiskových materiálů, propagačních letáků, katalogů, návodů k použití. Zajišťujeme certifikaci a pomáháme s homologacemi zařízení pro provoz na pozemních komunikacích.

VŠE
SnowEX
TOYOTA
GRASSHOPPER
TIELBURGER

Máte zájem o produkty firmy Tomitruck?

Navštivte jejich stránky pro více informací.